Loading
post image

Golden Lion

Відбіркові змагання на чемпіонат світу WADF
Кушнерик Віктор
Львів / Україна
24 - 25.03.2018

Conformance with the schedule

3.37 /5

Dressing rooms

3.37 /5

Design and comfort of the hall

4.42 /5

Lighting

5.00 /5

Music

4.95 /5

Average value

4.22 /5

Evaluation done with   19   user(s)
Last feedback date   25.03.2018 21:50

 

Відбіркові змагання на чемпіонат світу WADF

Golden Lion

 

Дата: 24 – 25 березня  2018 року

Місце проведення : м. Львів, вул. Щирецька 36, СК «Грація» (ТВК«Південний»)

 

Judges:

Slava Avromoglo (Moldova),Ivan Kozak-Jozz (Ukraine), Dmitriy Koval (Moldova), Olga Klymenko (Ukraine), Anastasiia Melnychenko-Ponka (Ukraine), Roman Kozbur (Ukraine), Ruslan Zaporozhets-Zulu (Ukraine),Yuri Udovichenko (Ukraine), Viktoriia Kovalenko (Ukraine), Andrii Lobach (Belarus),Volodymyr Chernetskyi(Ukraine), Ilona Shultsova (Czech Republik), The judges of the corresponding categories of the UFSA.

 

Порядок та терміни реєстрації

 Online registration: FLYMODERN.dance   Останній термін подання заявок: 21.03.2018 до 23.59

 

При виникненні питань щодо online реєстрації прохання звертатись за тел. +38 050 504 46 42  

Реєстрація  танцюристів проводиться при наявності класифікаційної книжки  ВФСМ  або інших  Всеукраїнських  та  Міжнародних танцювальних  організацій, дійсними  на 2018 рік.                                                               

 

Фінансові умови

Благодійний стартовий внесок для дійсних членів ВФСМ та інших Всеукраїнських та Міжнародних організацій танцювальних організацій становить:

  • Solo (Beginners)  150 грн. з особи  за програму
  • Solo Соло (2 league, 1 league, Highest league)  170 грн. з особи  за програму
  • Solo Сontemporary Balet (тривалість фонограми   1:30 хв) - 300 грн.  з особи за номер Учасники категорії (Сontemporary Balet) можуть презентувати у категорії тільки один номер
  • Duo  – 150 грн. з особи  за програму
  • Trio (фонограма організатора, тривалість виступу  1:00 хв.)  –  150 грн.  з особи за номер
  • Small teams (4 -8 учасників,власна фонограма, тривалість фонограми 2:00хв.) - 150 грн.з особи за номер
  • Large teams  (9-16 учасників, тривалість фонограми  2:30 - 3:00хв. ) – 150 грн.  з особи за номер
  • Showcases (17 і більше  учасників, тривалість фонограми  2:30 - 4:00хв. ) – 150 грн. з особи за номер
  • Соло (Pro hip-hop) – 300 грн. з особи.

 

Для учасників,  які не є членами жодної танцювальної організації (відсутність класифікаційної книжки),  стартовий внесок становить:

  • Соло(Beginners)  – 180 грн. за програму.
  • Соло(2 league, 1 league, Highest league)  200 грн. з особи  за програму   

 

Вхідний квиток для  супроводжуючих – 150 грн.

Для всіх керівників та учасників змагань – вхід безкоштовний.

Організатор зберігає за собою право об’єднувати категорії.

Всім учасникам потрібно бути присутніми за одну годину до початку свого відділення.

 

Нагородження :

Категорія початківці нагороджуються всі учасники медалями та дипломами.

 

Увага!!!

Переможці категорій діти, ювенали, юніори, дорослі (2 ліга та 1 ліга соло: хіп-хоп, диско, Сontemporary balet), будуть представляти Україну на Відкритому Кубку Польщі  WADF у Польщі (Карпач). Поїздку переможців на чемпіонат фінансує Всеукраїнська Федерація Спорту та Мистецтва. Срібним призерам категорій діти,  ювенали, юніори, дорослі (вища ліга соло: хіп-хоп, диско, Сontemporary balet), вручається сертифікат знижки на Відкритому Кубку Польщі  WADF, Польща (Карпач) у розмірі (1000грн). Бронзовим призерам  категорій діти, ювенали,  юніори, дорослі (вища ліга соло: хіп-хоп, диско, Сontemporary balet), вручається сертифікат знижки на Відкритому Кубку Польщі  WADF, Польща(Карпач) у розмірі (1000грн).

 

 Увага!!!

Переможці категорій діти, ювенали, юніори, дорослі (вища ліга соло: хіп-хоп, диско), будуть представляти Україну на чемпіонаті Світу WADF у Чехії (Ліберець).  Поїздку переможців на чемпіонат фінансує Всеукраїнська Федерація Спорту та Мистецтва. Срібним призерам категорій діти,  ювенали, юніори, дорослі (вища ліга соло: хіп-хоп, диско), вручається сертифікат знижки на чемпіонат Світу WADF у Чехії (Ліберець) у розмірі (1500грн). Бронзовим призерам категорій діти, ювенали, юніори, дорослі (вища ліга соло: хіп-хоп, диско), вручається сертифікат знижки на чемпіонат Світу WADF у Чехії (Ліберець) у розмірі (1000грн).

  

Відбір дійсний при умові наповнення категорії від 10 учасників.

 Категорія (Pro hip-hop) :

Усі учасники нагороджуються пам’ятними призами,  7-12 місце – 400 грн. кожному учаснику, 4 – 6 місце – 700 грн. кожному учаснику, 3 місце – 1500 грн , 2 місце – 2000 грн , 1 місце – 2500 грн.

 

24 березня

1 ВІДДІЛЕННЯ:

Реєстрація: 08.00 Початок змагань: 9.30 (Juveniles 1, Juveniles 2). Solo, Duo, Trio, Small teams, Large teams, Large teams Showcases  (Hip-Hop, Popping, Jazz Funk, Brake dance, Street dance show, House).

2 ВІДДІЛЕННЯ:

Реєстрація: 16.00 початок змагань 17.00 (Juniors 1, Juniors 2, Adult) Solo, Duo, Trio, Small teams, Large teams, Large teams Showcases  (Hip-Hop, Popping, Jazz Funk, Brake dance, Street dance show, House).

 Орієнтовне закінчення змагань 23.00.

 

25 березня

1 ВІДДІЛЕННЯ:

Реєстрація: 08.30 Початок змагань: 09.30 (Mini kids, Kids). Solo, Duo, Trio, Small teams, Large teams, Large teams Showcases  (Hip-Hop, Jazz Funk, Brake dance, Street dance show, House, Free dance, Disco, Disco Slow).

2 ВІДДІЛЕННЯ:

Реєстрація: 13.00  початок змагань 14.00 (Juveniles 1,Juveniles 2). Solo, Duo, Trio, Small teams, Large teams, Large teams Showcases (Dance show, Free dance, Disco, Disco Slow, Сontemporary Ballet).

3 ВІДДІЛЕННЯ:

Реєстрація: 17.00 початок змагань 18.00 (Juniors 1,Juniors 2, Adult). Solo, Duo, Trio, Small group, Formation, Production (Dance show, Free dance, Disco, Disco Slow, Сontemporary Ballet).

Орієнтовне закінчення змагань 21.00

 

Організатор зберігає за собою право об’єднувати категорії.

Всім учасникам потрібно бути присутніми за одну годину до початку свого відділення.

 

Хлопці та дівчата танцюють роздільно тільки у Вищій лізі у напрямках  Хіп-хоп та Диско, соло.

Boys and girls dance separately only in the highest league in solo in Hip Hop and Disco.

 

Додаткова інформація за телефоном

(+38 096 350 17 40) Віктор Кушнерик

Dancers / Couples / Entries:   1842 / 1323 / 1977
Categories24 March, Saturday25 March, Sunday
9:3017:009:3014:0018:00
1Adult TrioHip-HopDisco
2Juniors TrioHip-HopDisco
3Juveniles TrioHip-HopDisco
4Kids TrioDisco, Hip-Hop
5Mini Kids Beginners SoloDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow
6Mini Kids 2 league SoloDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow
7Mini Kids Solo 1 leagueHip-Hop, Disco
8Mini Kids Highest league Solo GirlsDisco, Hip-Hop
9Mini Kids Highest league Solo BoysDisco, Hip-Hop
10Mini Kids Highest league SoloAcrobatic Disco-slow, Jazz Funk
11Mini Kids DuoDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow
12Kids Beginners SoloDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow, House, Brake dance
13Kids 2 league SoloDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow
14Kids Solo 1 leagueHip-Hop, Disco
15Kids Highest league Solo GirlsDisco, Hip-Hop
16Kids Highest league Solo BoysDisco, Hip-Hop
17Masters Large teamsHip-Hop
18Kids Highest league SoloAcrobatic Disco-slow, Jazz Funk, House, Free dance, Brake dance, Contemporary Balet
19Kids DuoDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow, Free dance
20Kids Small teamsDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Street dance show, Free dance, Artisctic Dance show, Brake dance
21Kids Large teamsDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Street dance show, Free dance, Artisctic Dance show
22Kids ShowcasesDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Street dance show, Free dance, Artisctic Dance show
23Juveniles 1 Beginners SoloHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow
24Juveniles 1 Solo 2 leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow
25Juveniles 1 Solo 1 leagueHip-HopDisco
26Juveniles 1 Solo Girls Highest leagueHip-HopDisco
27Juveniles 1 Solo Boys Highest leagueHip-HopDisco
28Juveniles 1 Solo Highest leagueJazz FunkAcrobatic Disco-slow
29Juveniles 1 DuoHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow, Free dance
30Juveniles 2 Solo BeginnersHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow
31Juveniles 2 Solo 2 leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow
32Juveniles 2 Solo 1 leagueHip-HopDisco
33Juveniles 2 Solo Girls Highest leagueHip-HopDisco
34Juveniles 2 Solo Boys Highest leagueHip-HopDisco
35Juveniles 2 Solo Highest leagueJazz FunkAcrobatic Disco-slow
36Juveniles Solo Highets leagueBrake dance, House, PoppingFree dance, Contemporary Balet
37Juveniles Solo BeginnersBrake dance, House
38Juveniles 2 DuoHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow, Free dance
39Juveniles Small teamsHip-Hop, Jazz Funk, Street dance show, Brake danceDisco, Free dance, Artisctic Dance show
40Juveniles Large teamsHip-Hop, Jazz Funk, Street dance showDisco, Free dance, Artisctic Dance show
41Juveniles ShowcasesHip-Hop, Jazz Funk, Street dance showDisco, Free dance, Artisctic Dance show
42Juniors 1 Solo BeginnersHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow
43Juniors 1 Solo 2 leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow
44Junior 1 Solo 1 leagueHip-HopDisco
45Juniors 1 Solo Girls Highest leagueHip-HopDisco
46Juniors 1 Solo Boys Highest leagueHip-HopDisco
47Juniors 1 Solo Highest leagueJazz FunkAcrobatic Disco-slow
48Juniors 1 DuoHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow, Free dance
49Juniors 2 Solo BeginnersHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow
50Juniors 2 Solo 2 leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow
51Juniors 2 Solo 1 leagueHip-HopDisco
52Juniors 2 Solo Girls Highest leagueHip-HopDisco
53Juniors 2 Solo Boys Highest leagueHip-HopDisco
54Juniors 2 Solo Highest leagueJazz FunkAcrobatic Disco-slow
55Juniors Solo Highets leagueBrake dance, House, PoppingFree dance, Contemporary Balet
56Juniors Solo BeginnersBrake dance, House
57Juniors 2 DuoHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow, Free dance
58Juniors Small teamsHip-Hop, Jazz Funk, Street dance show, Brake danceDisco, Free dance, Artisctic Dance show
59Juniors Large TeamsHip-Hop, Jazz Funk, Street dance showDisco, Free dance, Artisctic Dance show
60Juniors ShowcasesHip-Hop, Jazz Funk, Street dance showDisco, Free dance, Artisctic Dance show
61Adult Solo BeginnersHip-Hop, Jazz Funk, Brake dance, HouseDisco, Acrobatic Disco-slow
62Adult Solo 2 leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow
63Adult Solo 1 leagueHip-HopDisco
64Adult Solo Girls Highest leagueHip-HopDisco
65Adult Solo Boys Highest leagueHip-HopDisco
66Adult Solo Highest leagueBrake dance, Jazz Funk, House, PoppingAcrobatic Disco-slow, Free dance, Contemporary Balet
67Adult DuoHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow, Free dance
68Adults Small teamsHip-Hop, Jazz Funk, Street dance show, Brake danceDisco, Free dance, Artisctic Dance show
69Adult Large teamsHip-Hop, Jazz Funk, Street dance showDisco, Free dance, Artisctic Dance show
70Adult ShowcasesHip-Hop, Jazz Funk, Street dance showDisco, Free dance, Artisctic Dance show
71Juniors+Adults Solo Pro GirlsHip-Hop
72Juniors+Adults Solo Pro BoysHip-Hop
73Masters SoloHip-Hop
74Masters Small teamsHip-Hop
75Masters ShowcasesHip-Hop
Total by section00000
Dancers / Couples / Entries:   1842 / 1323 / 1977
JudgesCity / Country
Avramoglo Veaceslav Tiraspol / Moldova
Kovacs OanaRomania
Kovacs Roland Romania
Lobach Andrey Minsk / Belarus
Аманова Олександра Вінниця / Україна
Андрєєв Володимир Обухів / Україна
Бабій Руслана Тернопіль / Україна
Вдовиченко Юрій Миколаїв / Україна
Вознюк Юлія Львів / Україна
Гаврихів Христина Тернопіль / Україна
Дуда ЮрійЛьвів
Єрьоміна Діана Київ / Україна
Желаєва ТетянаЗапоріжжя
Зубрик Катерина Тернопіль
Ільків (Смоленцева) Ірина Івано-Франківськ / Україна
Клименко Алла Тернопіль / Україна
Кліменко Ольга Хмельницький
Коваленко ВікторіяЧеркаси
Коваль Дмитрий Tiraspol / Moldova
Козак ІванМиколаїв
Козбур РоманТернопіль
Кормош Екатерина Одеса / Україна
Коробка Тетяна Тернопіль / Україна
Краснокуцька Юлія Львів / Україна
Крецу Максим Tiraspol / Moldova
Кучер Діана Шепетівка
Латыш Людмила Київ / Україна
Лобач АндрійMinsk
Матущак Анна Хмельницький / Україна
Мельницький Богдан Хмельницький / Україна
Мельниченко Анастасія Київ
Огонь Ганна Хмельницький / Україна
Плохотнюк Лариса Старокостянтинів / Україна
Понита Галина Тернопіль / Україна
Починок Оксана Тернопіль / Україна
Прокопенко Анастасия Одеса / Україна
Сєргєєва ОльгаХарків
Старчук Микола Тисмениця / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ
Сушко Анна Одеса / Україна
Чернецкий Владимир Одеса
Шимко СергійКиїв
Шовяк Ірина Хмельницький
Шульцова ІлонаЛіберець
ClubCity / CountryPairs / Participation
Jey - Dance Avangard smt / Ukraine35/45
dance hut "Gart" Berezhany / Ukraine1/2
PRIDE CENTRE Bilgorod-Dnistrovskyy / Ukraine2/2
Trans Bledzew / Poland2/2
Non-Stop buchach / Ukraine16/16
MoveON Dance Studio Chernivchi / Ukraine45/69
Flex Academy Chortkiv / Ukraine8/8
Natali Chortkiv / Ukraine10/27
Real_Dance_Studio Chortkiv / Ukraine10/11
Art-Dans Ivano-Frankivsk / Ukraine14/18
Dance Art Ivano-Frankivsk / Ukraine1/1
EIGHTEEN DANCE SCHOOL Ivano-Frankivsk / Ukraine2/4
FORSTEP Ivano-Frankivsk / Ukraine24/24
Dans-Centr Khmelnytskyy / Ukraine68/207
Fenomen Khmelnytskyy / Ukraine10/25
Pokolinnya Khmelnytskyy / Ukraine32/37
Prestizh Khmelnytskyy / Ukraine1/1
WEST DANCE SCHOOL Korostyshiv / Ukraine1/1
House of Dancers Kotsubinske / Ukraine6/13
ANTRE Kremenets / Ukraine6/6
Dance School Alyona Vashchenko "STREET-CLASSIC" Kyiv / Ukraine9/14
Dream Team street dance school Kyiv / Ukraine31/31
House Of Dancers Kyiv / Ukraine13/46
LA FETE ICI Kyiv / Ukraine4/9
SYNERGY Kyiv / Ukraine21/35
OCH łagów lubuski / Poland2/2
Ferwor Lipki Wielkie / Poland2/2
Adazhio Lviv / Ukraine7/8
Edelveys Lviv / Ukraine16/21
IeVRODENS Lviv / Ukraine3/3
M&Dance Lviv / Ukraine2/5
Madlena Dance Studio Lviv / Ukraine65/71
Rondo Lviv / Ukraine13/20
Splesk Lviv / Ukraine18/33
Sportlend Lviv / Ukraine5/5
Terra Viva Lviv / Ukraine1/1
ASG Team Minsk / Belarus28/31
DU team Minsk / Belarus14/16
Pasadena dance school Mykolaiv / Ukraine61/92
Shkola tanca Vladimira Andreeva Obuhiv / Ukraine8/11
ANKE CREW Odesa / Ukraine6/11
Dance Drive Odesa / Ukraine19/22
Elen dance Odesa / Ukraine6/6
Elit Dans Odesa / Ukraine30/34
Olympia dance studio Odesa / Ukraine8/8
Tancevalnyy centr "Yuzhnaya Zvezda" Odesa / Ukraine19/75
STK "Fortuna" Rivne / Ukraine3/3
Bravo Shepetivka / Ukraine52/55
GRACIYa Starokonstjantyniv / Ukraine9/13
Trans 1a Sulecin / Poland2/2
Trans 1b Sulecin / Poland1/1
alyans Ternopil / Ukraine2/2
Bright Emotions Ternopil / Ukraine21/23
DANCE MAFIA FAMILY Ternopil / Ukraine17/26
Felichita Ternopil / Ukraine29/55
FREEDOM Ternopil / Ukraine2/2
FREESTYLE_IDfam Ternopil / Ukraine19/27
IDCrew Ternopil / Ukraine1/1
Malvy Ternopil / Ukraine6/6
Nika Ternopil / Ukraine5/5
OPEN Ternopil / Ukraine21/31
STAR DANCE Ternopil / Ukraine115/119
VicLand Ternopil / Ukraine9/13
Vogon sercya Ternopil / Ukraine25/34
Blast Motion Style Tiraspol / Moldova17/37
BM-style Tiraspol / Moldova39/68
BM-Style Crew Tiraspol / Moldova8/21
Stardens Tlumach / Ukraine3/5
Stardens Tysmenychja / Ukraine25/27
BE GOOD Vilnius / Lithuania19/31
3z Vinnitsa / Ukraine37/37
Black Diamonds Vinnitsa / Ukraine5/5
Dance Studio ART FUSION Vinnitsa / Ukraine42/46
Bravo Volochysk / Ukraine44/55
FlexAcademy Zalischyky / Ukraine2/2
Disset Zaporizhzhya / Ukraine38/94