Loading
post image

WORLD MODERN DANCING

Кушнерик Віктор
Тернопіль / Україна
28 - 29.10.2017

Conformance with the schedule

5.00 /5

Dressing rooms

5.00 /5

Design and comfort of the hall

5.00 /5

Lighting

5.00 /5

Music

5.00 /5

Evaluation done with   11   user(s)
Last feedback date   29.10.2017 14:54

 

Дата: 28 - 29 жовтня  2017 року

Місце проведення: м. Тернопіль, вул. Текстильна 28ч, ТРЦ «ПОДОЛЯНИ»

 

Запрошені судді:

Лариса Колесник (Україна), Слава Аврамогло  (Молдова), Ольга Кліменко (Україна),  Анастасія Мельниченко-Ponka (Україна),Тріна Утт (Естонія), Живілє Зінкевічус (Литва), Роман Козбур (Україна), Руслан Запорожець-Zulu (Україна), Олександр Скиба (Україна), Іван Козак-Jozz (Україна)

 

Порядок та терміни реєстрації

Online registration: FLYMODERN.dance   Останній термін подання заявок: 25.10.2017 до 23.59

 

При виникненні питань щодо online реєстрації прохання звертатись за тел.:  +38 050 5044642  

Реєстрація  танцюристів проводиться при наявності класифікаційної книжки  ВФСМ  або інших  Всеукраїнських  та  Міжнародних танцювальних  організацій, дійсними  на 2017 рік.      

                                                             

Фінансові умови

Благодійний стартовий внесок для дійсних членів ВФСМ та інших Всеукраїнських танцювальних організацій становить:

  • Соло 150 грн. з особи  за програму
  • Дует  – 120 грн. з особи  за програму
  • Соло Artistic Dance Show  (тривалість фонограми   1:30 хв) - 180 грн.  з особи за номер
  • Мала група (4-7 учасників, тривалість фонограми   2:15 хв.)  –   120 грн.  з особи за номер
  • Формейшн (8-24 учасників, тривалість фонограми  2:30 - 3:00хв. ) – 120 грн. з особи за номер
  • Продакшн  (25 і більше учасників, тривалість фонограми  2:30 - 4:00хв. ) – 120 грн.  з особи за номер

Для учасників,  які не є членами жодної танцювальної організації (відсутність класифікаційної книжки),  стартовий внесок становить:

Соло – 180 грн. за програму.       

Вхідний квиток для  супроводжуючих –100 грн.

Для всіх керівників та учасників змагань – вхід безкоштовний.

 

 

Нагородження переможців

 Учасники, що посіли з першого по шосте місце, нагороджуються дипломами, з першого по третє - медалями,  малі групи і формейшини - кубками з 1 по 3 місце, дипломами з 1 по 6 місце. Категорія початківці - нагороджуються всі учасники медалями та дипломами.

 

Увага!!!

Переможці категорій ювенали, юніори, дорослі (вища ліга соло,дует: хіп-хоп, диско), будуть представляти Україну на чемпіонаті Європи WADF у Польщі. Поїздку переможців на чемпіонат фінансує Всеукраїнська Федерація Спорту та Мистецтва. Срібним призерам категорій ювенали, юніори, дорослі (вища ліга соло, дует: хіп-хоп, диско), вручається сертифікат знижки на чемпіонат Європи WADF у Польщі у розмірі (1000грн). Бронзовим призерам категорій ювенали, юніори, дорослі (вища ліга соло, дует: хіп-хоп, диско), вручається сертифікат знижки на чемпіонат Європи WADF у Польщі у розмірі (700грн).

 

 

Малі групи танцюють під власну фонограму !!! Учасники, які танцюють Сontemporary dance під власну фонограму, реєструються в номінацію Artistic Dance Show соло.

 

Організатор зберігає за собою право об’єднувати категорії.

Всім учасникам потрібно бути присутніми за одну годину до початку свого відділення.

 

 

 

Додаткова інформація за телефоном:

(096 350 17 40) Віктор Кушнерик  

Dancers / Couples / Entries:   868 / 764 / 1184
Categories28 October, Saturday29 October, Sunday
09:3016:0010:0013:3017:30
1Mini Kids Beginners SoloDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow
2Mini Kids 2 league SoloDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow
3Mini Kids Highest league Solo GirlsDisco, Hip-Hop
4Mini Kids Solo 1 leagueHip-Hop
5Mini Kids Highest league Solo BoysDisco, Hip-Hop
6Mini Kids Highest league SoloAcrobatic Disco-slow, Jazz Funk
7Mini Kids 2 league DuoHip-Hop
8Mini Kids Highest league DuoDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow
9Kids Beginners SoloDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow, House, Contemporary
10Kids 2 league SoloDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow
11Kids Highest league Solo GirlsDisco, Hip-Hop
12Kids Solo 1 leagueHip-Hop
13Kids Highest league Solo BoysDisco, Hip-Hop
14Kids Highest league SoloAcrobatic Disco-slow, Jazz Funk, House, Contemporary, Artisctic Dance show
15Kids 2 league DuoHip-Hop
16Kids Highest league DuoDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow, Street dance show, Artisctic Dance show
17Kids Highest league Small groupDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow, Street dance show, Free dance, Artisctic Dance show
18Kids Highest League FormationDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow, Street dance show, Free dance, Artisctic Dance show
19Kids Highest league ProductionDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow, Street dance show, Free dance, Artisctic Dance show
20Juveniles 1 Beginners SoloHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow
21Juveniles 1 Solo 2 leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow
22Juveniles 1 Solo Girls Highest leagueHip-HopDisco
23Juveniles 1 Solo 1 leagueHip-Hop
24Juveniles 1 Solo Boys Highest leagueHip-HopDisco
25Juveniles 1 Solo Highest leagueJazz FunkAcrobatic Disco-slow, Artisctic Dance show
26Juveniles 1 Duo 2 leagueHip-Hop
27Juveniles 1 Highest league DuoHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow
28Juveniles 2 Solo BeginnersHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow
29Juveniles 2 Solo 2 leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow
30Juveniles 2 Solo Girls Highest leagueHip-HopDisco
31Juveniles 2 Solo 1 leagueHip-Hop
32Juveniles 2 Solo Boys Highest leagueHip-HopDisco
33Juveniles 2 Solo Highest leagueJazz FunkAcrobatic Disco-slow
34Juveniles 2 Duo 2 leagueHip-Hop
35Juveniles Solo Highets leagueBrake dance, HouseContemporary, Artisctic Dance show
36Juveniles 2 Duo Highest leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow
37Juveniles Solo BeginnersBrake dance, HouseContemporary
38Juveniles Small group Highest leagueHip-Hop, Jazz Funk, Street dance show, Brake danceDisco, Acrobatic Disco-slow, Free dance, Artisctic Dance show
39Juveniles Formation Highest leagueHip-Hop, Jazz Funk, Street dance showDisco, Acrobatic Disco-slow, Free dance, Artisctic Dance show
40Juveniles Production Highest leagueHip-Hop, Jazz Funk, Street dance showDisco, Acrobatic Disco-slow, Free dance, Artisctic Dance show
41Juniors 1 Solo BeginnersHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow
42Juniors 1 Solo 2 leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow
43Juniors 1 Solo Girls Highest leagueHip-HopDisco
44Junior 1 Solo 1 leagueHip-Hop
45Juniors 1 Solo Boys Highest leagueHip-HopDisco
46Juniors 1 Solo Highest leagueJazz FunkAcrobatic Disco-slow
47Juniors 1 Duo 2 leagueHip-Hop
48Juniors 1 Duo Highest leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow
49Juniors 2 Solo BeginnersHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow
50Juniors 2 Solo 2 leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow
51Juniors 2 Solo Girls Highest leagueHip-HopDisco
52Juniors 2 Solo 1 leagueHip-Hop
53Juniors 2 Solo Boys Highest leagueHip-HopDisco
54Juniors 2 Solo Highest leagueJazz FunkAcrobatic Disco-slow
55Juniors 2 Duo 2 leagueHip-Hop
56Juniors Solo Highets leagueBrake dance, HouseContemporary, Artisctic Dance show
57Juniors 2 Duo Highest leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow
58Juniors Solo BeginnersBrake dance, HouseContemporary
59Juniors Small group Highest leagueHip-Hop, Jazz Funk, Street dance show, Brake danceDisco, Acrobatic Disco-slow, Free dance, Artisctic Dance show
60Juniors Formation Highest leagueHip-Hop, Jazz Funk, Street dance showDisco, Acrobatic Disco-slow, Free dance, Artisctic Dance show
61Juniors Production Highest leagueHip-Hop, Jazz Funk, Street dance showDisco, Acrobatic Disco-slow, Free dance, Artisctic Dance show
62Adult Solo BeginnersHip-Hop, Jazz Funk, Brake dance, HouseDisco, Acrobatic Disco-slow, Contemporary
63Adult Solo 2 leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow
64Adult Solo Girls Highest leagueHip-HopDisco
65Adult Solo 1 leagueHip-Hop
66Adult Solo Boys Highest leagueHip-HopDisco
67Adult Solo Highest leagueBrake dance, Hip-Hop, Jazz Funk, HouseAcrobatic Disco-slow, Disco, Contemporary, Artisctic Dance show
68Adult Duo 2 leagueHip-Hop
69Adult Duo Highest leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Acrobatic Disco-slow
70Adults Small group Highest leagueHip-Hop, Jazz Funk, Street dance showDisco, Acrobatic Disco-slow, Free dance, Artisctic Dance show
71Adult Formation Highest leagueHip-Hop, Jazz Funk, Street dance showDisco, Acrobatic Disco-slow, Free dance, Artisctic Dance show
72Adult Production Highest leagueHip-Hop, Jazz Funk, Street dance showDisco, Acrobatic Disco-slow, Free dance, Artisctic Dance show
73Juniors+Adults Solo ProHip-Hop
Total by section00000
Dancers / Couples / Entries:   868 / 764 / 1184
JudgesCity / Country
Avramoglo Veaceslav Tiraspol / Moldova
Filus RomanЩецін
Trinna UttТаллін, Екстонія
Zivile ZinkeviciuteВільнус, Литва
Amanova Oleksandra Vinnitsa / Ukraine
Smereka Ruslana Ternopil / Ukraine
Bubenok Irina Khmelnytskyy / Ukraine
Voznyuk Yuliya Lviv / Ukraine
Grebenyuk Nataliya Chortkiv / Ukraine
Grintals Anastasiya Odesa / Ukraine
Запорожець РусланКиїв
Zaturska Oksana Chortkiv / Ukraine
Зубрик Катерина Ternopil / Ukraine
Klimenko Alla Ternopil / Ukraine
Кліменко Ольга Хмельницький
Коваль Дмитро Тірасполь Молдова
Козак ІванВінниця
Козбур РоманТернопіль
Kolesnik Larisa Vinnitsa / Ukraine
Kushnerik Viktor Ternopil / Ukraine
Matushchak Anna Khmelnytskyy / Ukraine
Melnytskyi Bohdan Khmelnytskyy / Ukraine
Мельниченко Анастасія Київ
Visocka Irina Ternopil / Ukraine
Grisha Alla Kryvy Rig / Ukraine
Pydgayna Yuliya Ternopil / Ukraine
Понита Галина Тернопіль
Pochynok Oksana Ternopil / Ukraine
Salyak Liliya Lviv / Ukraine
Скиба ОлександрКиїв
Скіп Ірина Ternopil / Ukraine
Смерека РусланаТернопіль
Старчук Микола Тисмениця
Sushko Anna Odesa / Ukraine
Cherneckiy Vladimir Odesa / Ukraine
Chornenka Larisa Ternopil / Ukraine
Шовяк Ірина Хмельницький
ClubCity / CountryPairs / Participation
Jey - Dance Avangard smt / Ukraine16/16
Dzhey - Dens Bilyaivka / Ukraine4/4
Non-Stop buchach / Ukraine3/3
Natali Chortkiv / Ukraine29/52
Your Side Dance Chortkiv / Ukraine1/3
Art-Dans Ivano-Frankivsk / Ukraine10/14
Studiya tancyu LIBRA Ivano-Frankivsk / Ukraine4/4
Dans-Centr Khmelnytskyy / Ukraine78/180
Fenomen Khmelnytskyy / Ukraine30/52
Pokolinnya Khmelnytskyy / Ukraine38/45
Teatr tancyu Khmelnytskyy / Ukraine2/2
TopOne Khmelnytskyy / Ukraine7/16
House of Dancers Kotsubinske / Ukraine4/15
EL-GRUPP Kryvy Rig / Ukraine17/49
LLL-Group Kryvy Rig / Ukraine2/6
House Of Dancers Kyiv / Ukraine2/8
Rondo Lviv / Ukraine7/10
Terra Viva Lviv / Ukraine12/13
Pasadena dance school Mykolaiv / Ukraine10/13
ANKE CREW Odesa / Ukraine10/20
Creative GrinTeam Odesa / Ukraine24/31
Ellite Dance Odesa / Ukraine25/29
Tancevalnyy centr "Yuzhnaya Zvezda" Odesa / Ukraine16/55
Liniya Rivne / Ukraine1/2
Bravo Shepetivka / Ukraine30/30
Fenomen Starokonstjantyniv / Ukraine8/10
Jay - Dance Teplodar / Ukraine9/10
DANCE LIFE Ternopil / Ukraine19/19
DANCE MAFIA FAMILY Ternopil / Ukraine14/16
Felichita Ternopil / Ukraine49/81
FREESTYLE_IDfam Ternopil / Ukraine28/31
IMPERIA DANCE Ternopil / Ukraine23/27
OPEN Ternopil / Ukraine32/38
ROYAL DANCE Ternopil / Ukraine32/45
STAR DANCE Ternopil / Ukraine12/16
VicLand Ternopil / Ukraine18/22
Vivat Ternopil / Ukraine1/1
Vogon sercya Ternopil / Ukraine26/29
World Dance Ternopil / Ukraine1/1
Blast Motion Style Tiraspol / Moldova15/28
Brave Team Tiraspol / Moldova30/65
Stardens Tlumach / Ukraine2/2
Stardens Tysmenychja / Ukraine27/33
Stardens Tysmenychja / Ukraine1/2
3z Vinnitsa / Ukraine7/7
Dance Studio ART FUSION Vinnitsa / Ukraine19/20
LaMar Dance Academy Vinnitsa / Ukraine9/9