Loading
post image

Відзнака "Лідер сезону"

Класифікаційні змагання з сучасного танцю
Кушнерик Віктор
Тернопіль / Україна
10.06.2017

Conformance with the schedule

5.00 /5

Dressing rooms

4.00 /5

Design and comfort of the hall

5.00 /5

Lighting

5.00 /5

Music

4.00 /5

Average value

4.60 /5

Evaluation done with   1   user(s)
Last feedback date   07.07.2017 07:37

 

Дата: 10 червня  2017 року

Місце проведення: м. Тернопіль, вул. Текстильна 28ч, ТРЦ «ПОДОЛЯНИ»

 

Судді: ВФСМ

 

Порядок та терміни реєстрації

Online registration: FLYMODERN.dance  

 

Останній термін подання заявок: 08.06.2017 до 23.59

При виникненні питань щодо online реєстрації прохання звертатись за тел.:  +38 050 5044642  

Реєстрація  танцюристів проводиться при наявності класифікаційної книжки  ВФСМ  або інших  Всеукраїнських  та  Міжнародних танцювальних  організацій, дійсними  на 2017 рік.      

                                                             

Фінансові умови

Благодійний стартовий внесок для  дійсних членів ВФСМ та інших Всеукраїнських танцювальних організацій становить:

  • Соло – 120 грн. з особи  за програму
  •  
  • Дует  – 100 грн. з особи  за програму
  • Тріо (під музику організатора, тривалість виступу  1:15 хв.)  –  100 грн.  з особи за номер
  • Мала група (4-7 учасників, тривалість фонограми   2:15 хв.)  –   100 грн.  з особи за номер
  • Формейшн (8-24 учасників, тривалість фонограми  2:30 - 4:00хв. ) – 100 грн.  з особи за номер
  • Продакшн  (25 і більше учасників, тривалість фонограми  2:30 - 4:00хв. ) – 100 грн.  з особи за номер

Для учасників,  які не є членами жодної танцювальної організації (відсутність класифікаційної книжки),  стартовий внесок становить:

Соло – 150 грн. за програму.       

Вхідний квиток для  супроводжуючих –100 грн.

Для всіх керівників та учасників змагань – вхід безкоштовний.

 

Нагородження переможців

Учасники, що посіли з першого по шосте місце, нагороджуються дипломами, з першого по третє -медалями,  малі групи і формейшини - кубками з 1 по 3 місце, дипломами з 1 по 6 місце. Категорія початківці -нагороджуються всі учасники медалями та дипломами.

 

1 ВІДДІЛЕННЯ:

Реєстрація: 08.30 Початок змагань: 10.00 (Mini kids, Kids). Solo, Duo, Trio, Small group, Formation, Production (Hip-Hop, Jazz Funk, Disco, Disco Slow).

        13.00   Церемонія нагородження « ЛІДЕР СЕЗОНУ»

2 ВІДДІЛЕННЯ:

початок змагань: 13.30 (Juveniles 1, Juveniles 2). Solo, Duo, Trio, Small group, Formation, Production (Hip-Hop, Jazz Funk, Disco, Disco Slow).

3 ВІДДІЛЕННЯ:

початок змагань 16.00 (Juniors 1, Juniors 2, Adult) Solo, Duo, Trio, Small group, Formation, продакшини (Hip-Hop,  Jazz Funk, Disco, Disco Slow).

 

Тріо, малі групи та великі форми танцюють під власну фонограму !!!

 

Додаткова інформація за телефоном:

(096 350 17 40) Віктор Кушнерик

 

Couples / Entries   297 / 391
Categories10 June, Saturday
10:0013:3017:00
1Juveniles Solo Highets leagueBreak-dance
2Mini Kids Beginners SoloDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow
3Mini Kids 2 league SoloDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow
4Mini Kids Highest league Solo GirlsDisco, Hip-Hop
5Mini Kids Solo 1 leagueHip-Hop
6Mini Kids Highest league Solo BoysDisco, Hip-Hop
7Mini Kids 1+Highest league SoloJazz Funk
8Mini Kids Highest league SoloDisco-slow
9Mini Kids Highest league DuoDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow
10Kids Beginners SoloDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow
11Kids 2 league SoloDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow
12Kids Highest league Solo GirlsDisco, Hip-Hop
13Kids Solo 1 leagueHip-Hop
14Kids Highest league Solo BoysDisco, Hip-Hop
15Kids 1+Highest league SoloJazz Funk
16Kids Highest league SoloDisco-slow
17Kids Highest league DuoDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow
18Kids Highest league Small groupsDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow, Free dance cat.
19Kids Highest League FormationDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow, Free dance cat.
20Kids Highest league ProductionDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow, Free dance cat.
21Juveniles 1 Beginners SoloDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow, Break-dance
22Juveniles 1 Solo 2 leagueDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow
23Juveniles 1 Solo Girls Highest leagueDisco, Hip-Hop
24Juveniles 1 Solo 1 leagueHip-Hop
25Juveniles 1 Solo Boys Highest leagueDisco, Hip-Hop
26Juveniles 1 Solo 1+Highest leagueJazz Funk
27Juveniles 1 Solo Highest leagueDisco-slow
28Juveniles 1 Highest league DuoDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow
29Juveniles 2 Solo BeginnersDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow, Break-dance
30Juveniles 2 Solo 2 leagueDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow
31Juveniles 2 Solo Girls Highest leagueDisco, Hip-Hop
32Juveniles 2 Solo 1 leagueHip-Hop
33Juveniles 2 Solo Boys Highest leagueDisco, Hip-Hop
34Juveniles 2 Solo 1+Highest leagueJazz Funk
35Juveniles 2 Solo Highest leagueDisco-slow
36Juveniles 2 Duo Highest leagueDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow
37Juveniles Small groups Highest leagueDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow, Free dance cat.
38Juveniles Formation Highest leagueDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow, Free dance cat.
39Juveniles Production Highest leagueDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow, Free dance cat.
40Juniors 1 Solo BeginnersDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow, Break-dance
41Juniors 1 Solo 2 leagueDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow
42Juniors 1 Solo Girls Highest leagueDisco, Hip-Hop
43Junior 1 Solo 1 leagueHip-Hop
44Juniors 1 Solo Boys Highest leagueDisco, Hip-Hop
45Juniors 1 Solo 1+Highest leagueJazz Funk
46Juniors 1 Solo Highest leagueDisco-slow
47Juniors 1 Duo Highest leagueDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow
48Juniors 2 Solo BeginnersDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow, Break-dance
49Juniors 2 Solo 2 leagueDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow
50Juniors 2 Solo Girls Highest leagueDisco, Hip-Hop
51Juniors 2 Solo 1 leagueHip-Hop
52Juniors 2 Solo Boys Highest leagueDisco, Hip-Hop
53Juniors 2 Solo 1+Highest leagueJazz Funk
54Juniors 2 Solo Highest leagueDisco-slow
55Juniors 2 Duo Highest leagueDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow
56Juniors Small group Highest leagueDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow, Free dance cat.
57Juniors Formation Highest leagueDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow, Free dance cat.
58Juniors Production Highest leagueDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow, Free dance cat.
59Adult Solo BeginnersDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow
60Adult Solo 2 leagueDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow
61Adult Solo Girls Highest leagueDisco, Hip-Hop
62Adult Solo 1 leagueHip-Hop
63Adult Solo Boys Highest leagueDisco, Hip-Hop
64Adult Solo 1+Highest leagueJazz Funk
65Adult Solo Highest leagueDisco-slow
66Adult Duo Highest leagueDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow
67Adults Small group Highest leagueDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow, Free dance cat.
68Adult Formation Highest leagueDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow, Free dance cat.
69Adult Production Highest leagueDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Disco-slow, Free dance cat.
Total by section000
Couples / Entries   297 / 391
JudgesCity / Country
Бабій Руслана Тернопіль / Україна
Вознюк Юлія Львів / Україна
Гаврихів Олена Тернопіль
Гаврихів Христина Тернопіль
Глезнер Тетяна Тернопіль
Клименко Алла Тернопіль / Україна
Кліменко Ольга Хмельницький
Козбур РоманТернопіль
Кормош Екатерина Одеса / Україна
Коробка Тетяна Тернопіль
Кушнерик Віктор Тернопіль / Україна
Матущак Анна Хмельницький / Україна
Мельницький Богдан Хмельницький / Україна
Огонь Ганна Хмельницький / Україна
Понита Галина Тернопіль / Україна
Починок Оксана Тернопіль / Україна
Старчук Микола Тлумач / Україна
Старчук Микола Тисмениця
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ
Трофимлюк Олена Кременець / Україна
Цибізова Єлизавета Івано-Франківськ / Україна
Шовяк Ірина Хмельницький / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
Dzhem Ivano-Frankivsk / Ukraine11/14
Dans-Centr Khmelnytskyy / Ukraine25/69
Pokolinnya Khmelnytskyy / Ukraine8/8
Teatr tancyu Khmelnytskyy / Ukraine1/2
ANTRE Kremenets / Ukraine9/9
Rondo Lviv / Ukraine3/5
Elit Dans Odesa / Ukraine18/18
Stardens Tlumach / Ukraine3/6
Felichita Тернопіль / Ukraine19/29
FREESTYLE_IDfam Тернопіль / Ukraine20/28
IMPERIA DANCE Тернопіль / Ukraine24/29
OPEN Тернопіль / Ukraine13/16
STAR DANCE Тернопіль / Ukraine90/94
VicLand Тернопіль / Ukraine11/16
Vogon sercya Тернопіль / Ukraine25/26
Stardens Тисмениця / Ukraine15/18
Natali Чортків / Ukraine2/4