Дата: 25 – 26 березня 2017 року
Місце проведення: м. Львів, вул. Щирецька 36,СК «Грація» (ТВК«Південний»)
Запрошені судді:
Олександр Скиба (Київ), Анастасія Мельниченко-Понка (Київ), Іван Величко (Чернівці), Ольга Кліменко (Хмельницький), ,Руслан Запорожан-Зулу (Київ), Болеслав Бара (Краків, Польща) та судді відповідних категорій ВФСМ.
Порядок та терміни реєстрації:
Online registration: FLYMODERN.dance Останній термін подання заявок: 23.03.2017 до 23.59
При виникненні питань щодо online реєстрації прохання звертатись за тел..+38 050 504 46 42
Реєстрація танцюристів проводиться при наявності класифікаційної книжки ВФСМ або інших Всеукраїнських та Міжнародних танцювальних організацій, дійсними на 2017 рік.
Фінансові умови:
Благодійний стартовий внесок для дійсних членів ВФСМ та інших Всеукраїнських танцювальних організацій становить:
Для учасників, які не є членами жодної танцювальної організації (відсутність класифікаційної книжки), стартовий внесок становить:
Соло – 150 грн. за програму.
Вхідний квиток для супроводжуючих –100 грн.
Для всіх керівників та учасників змагань – вхід безкоштовний.
Нагородження переможців:
Учасники, що посіли з першого по шосте місце нагороджуються дипломами, з першого по третє місце -медалями, малі групи і формейшини - кубки з 1 по 3 місця, дипломи з 1 по 6 місця. Категорія початківці нагороджуються всі учасники медалями та дипломами.
Увага!!!
Переможці категорій ювенали, юніори, дорослі (вища ліга соло: хіп-хоп, диско), будуть представляти Україну на чемпіонаті Світу WADF у Чехії (Ліберець). Поїздку переможців на чемпіонат фінансує Всеукраїнська Федерація Спорту та Мистецтва. Срібним призерам категорій ювенали, юніори, дорослі (вища ліга соло: хіп-хоп, диско), вручається сертифікат знижки на чемпіонат Світу WADF у Чехії (Ліберець) у розмірі (1500грн). Бронзовим призерам категорій ювенали, юніори, дорослі (вища ліга соло: хіп-хоп, диско), вручається сертифікат знижки на чемпіонат Світу WADF у Чехії(Ліберець) у розмірі (1000грн).
25 березня
1 ВІДДІЛЕННЯ: Реєстрація: 08.30 Початок змагань: 10.00 (Mini kids, Kids). Solo, Duo, Trio, Small group, Formation, Production (Hip-Hop, Jazz Funk, Brake dance).
2 ВІДДІЛЕННЯ: початок змагань: 13.00 (Juveniles 1, Juveniles 2). Solo, Duo, Trio, Small group, Formation, Production (Hip-Hop, Jazz Funk, Brake dance).
3 ВІДДІЛЕННЯ: початок змагань 17.00 (Juniors 1, Juniors 2, Adult) Solo, Duo, Trio, Small group, Formation, продакшини (Hip-Hop, Jazz Funk, Brake dance).
26 березня
1 ВІДДІЛЕННЯ: Реєстрація: 08.30 Початок змагань: 10.00 (Mini kids, Kids), Solo, Duo, Trio, Small group, Formation, Production (Dance show, Street dance show, Free dance category , Disco, Disco Slow)
2 ВІДДІЛЕННЯ: початок змагань 13.00 (Juveniles 1,Juveniles 2). Solo, Duo, Trio, Small group, Formation, Production (Dance show, Street dance show, Free dance category, Disco, Disco Slow).
3 ВІДДІЛЕННЯ: початок змагань 17.00 (Juniors 1, Juniors 2, Adult). Solo, Duo, Trio, Small group, Formation, Production (Dance show, Street dance show, Free dance category, Disco, Disco Slow).
Усі малі групи та тріо, в усіх дисциплінах, танцюють під власну фонограму !!!
Учасники, які танцюють Сontemporary dance під власну фонограму, реєструються в категорію Dance show соло.
Організатор зберігає за собою право об’єднувати категорії.
Всім учасникам потрібно бути присутніми за одну годину до початку свого відділення.
Хлопці та дівчата танцюють роздільно тільки у Вищій лізі у напрямках Хіп-хоп та Диско, соло.
Boys and girls dance separately only in the highest league in solo in Hip Hop and Disco.
Додаткова інформація за телефоном
(+38 096 350 17 40) Віктор Кушнерик
№ | Categories | 25 March, Saturday | 26 March, Sunday | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10.00 | 13.00 | 17.00 | 10.00 | 13.00 | 17.00 | ||
1 | Juniors Solo Beginners | Break-dance | Contemporary | ||||
2 | Juniors Solo Highets league | Break-dance | Contemporary | ||||
3 | Juveniles Solo Beginners | Break-dance | Contemporary | ||||
4 | Juveniles Solo Highets league | Break-dance | Contemporary | ||||
5 | Mini Kids Beginners Solo | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow, Dance-show | ||||
6 | Mini Kids 2 league Solo | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow | ||||
7 | Mini Kids Highest league Solo Girls | Hip-Hop | Disco | ||||
8 | Mini Kids Solo 1 league | Hip-Hop | |||||
9 | Mini Kids Highest league Solo Boys | Hip-Hop | Disco | ||||
10 | Mini Kids Highest league Solo | Jazz Funk | Disco-slow, Dance-show | ||||
11 | Mini Kids Highest league Duo | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow, Dance-show | ||||
12 | Kids Beginners Solo | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow | ||||
13 | Kids 2 league Solo | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow | ||||
14 | Kids Highest league Solo Girls | Hip-Hop | Disco | ||||
15 | Kids Solo 1 league | Hip-Hop | Disco, Disco-slow | ||||
16 | Kids Highest league Solo Boys | Hip-Hop | Disco | ||||
17 | Kids Highest league Solo | Jazz Funk | Disco-slow, Dance-show | ||||
18 | Kids Highest league Duo | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow, Dance-show | ||||
19 | Kids Highest league Trio | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow, Dance-show | ||||
20 | Kids Highest league Small groups | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow, Street-dance-show, Dance-show, Free dance cat. | ||||
21 | Kids Highest League Formation | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow, Street-dance-show, Dance-show, Free dance cat. | ||||
22 | Kids Highest league Production | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow, Street-dance-show, Dance-show, Free dance cat. | ||||
23 | Juveniles 1 Beginners Solo | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow | ||||
24 | Juveniles 1 Solo 2 league | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow | ||||
25 | Juveniles 1 Solo Girls Highest league | Hip-Hop | Disco | ||||
26 | Juveniles 1 Solo 1 league | Hip-Hop | Disco-slow, Disco | ||||
27 | Juveniles 1 Solo Boys Highest league | Hip-Hop | Disco | ||||
28 | Juveniles 1 Solo Highest league | Jazz Funk | Disco-slow, Dance-show | ||||
29 | Juveniles 1 Highest league Duo | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow, Dance-show | ||||
30 | Juveniles 2 Solo Beginners | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow | ||||
31 | Juveniles 2 Solo 2 league | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow | ||||
32 | Juveniles 2 Solo Girls Highest league | Hip-Hop | Disco | ||||
33 | Juveniles 2 Solo 1 league | Hip-Hop | Disco, Disco-slow | ||||
34 | Juveniles 2 Solo Boys Highest league | Hip-Hop | Disco | ||||
35 | Juveniles 2 Solo Highest league | Jazz Funk | Disco-slow, Dance-show | ||||
36 | Juveniles 2 Duo Highest league | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow, Dance-show | ||||
37 | Juveniles Trio Highest league | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow, Dance-show | ||||
38 | Juveniles Small groups Highest league | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow, Street-dance-show, Dance-show, Free dance cat. | ||||
39 | Juveniles Formation Highest league | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow, Street-dance-show, Dance-show, Free dance cat. | ||||
40 | Juveniles Production Highest league | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow, Street-dance-show, Dance-show, Free dance cat. | ||||
41 | Juniors 1 Solo Beginners | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow | ||||
42 | Juniors 1 Solo 2 league | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow | ||||
43 | Juniors 1 Solo Girls Highest league | Hip-Hop | Disco | ||||
44 | Junior 1 Solo 1 league | Hip-Hop | Disco, Disco-slow | ||||
45 | Juniors 1 Solo Boys Highest league | Hip-Hop | Disco | ||||
46 | Juniors 1 Solo Highest league | Jazz Funk | Disco-slow, Dance-show | ||||
47 | Juniors 1 Duo Highest league | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow, Dance-show | ||||
48 | Juniors 2 Solo Beginners | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow | ||||
49 | Juniors 2 Solo 2 league | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow | ||||
50 | Juniors 2 Solo Girls Highest league | Hip-Hop | Disco | ||||
51 | Juniors 2 Solo 1 league | Hip-Hop | Disco, Disco-slow | ||||
52 | Juniors 2 Solo Boys Highest league | Hip-Hop | Disco | ||||
53 | Juniors 2 Solo Highest league | Jazz Funk | Disco-slow, Dance-show | ||||
54 | Juniors 2 Duo Highest league | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow, Dance-show | ||||
55 | Juniors Trio Highest league | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow, Dance-show | ||||
56 | Juniors Small group Highest league | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow, Street-dance-show, Dance-show, Free dance cat. | ||||
57 | Juniors Formation Highest league | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow, Street-dance-show, Dance-show, Free dance cat. | ||||
58 | Juniors Production Highest league | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow, Street-dance-show, Dance-show, Free dance cat. | ||||
59 | Adult Solo Beginners | Hip-Hop, Jazz Funk, Break-dance | Disco, Disco-slow, Contemporary | ||||
60 | Adult Solo 2 league | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow | ||||
61 | Adult Solo Girls Highest league | Hip-Hop | Disco | ||||
62 | Adult Solo 1 league | Hip-Hop | Disco-slow, Disco | ||||
63 | Adult Solo Boys Highest league | Hip-Hop | Disco | ||||
64 | Adult Solo Highest league | Jazz Funk, Break-dance | Disco-slow, Dance-show, Contemporary | ||||
65 | Adult Duo Highest league | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow, Dance-show | ||||
66 | Adults Trio Highest league | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow, Dance-show | ||||
67 | Adults Small group Highest league | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow, Street-dance-show, Dance-show, Free dance cat. | ||||
68 | Adult Formation Highest league | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow, Street-dance-show, Dance-show, Free dance cat. | ||||
69 | Adult Production Highest league | Hip-Hop, Jazz Funk | Disco, Disco-slow, Street-dance-show, Dance-show, Free dance cat. | ||||
Total by section | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Judges | City / Country |
Mushinski Mihail | Tiraspol / Moldova |
Yeryomina Diana | Kyiv / Ukraine |
Smereka Ruslana | Ternopil / Ukraine |
Shmelenko Mariya | Bendery / Moldova |
Voznyuk Yuliya | Lviv / Ukraine |
Kapustynska Oksana | Ternopil / Ukraine |
Klimenko Alla | Ternopil / Ukraine |
Kormosh Ekaterina | Odesa / Ukraine |
Krasnokytska Yuliya | Lviv / Ukraine |
Latish Lyudmila | Kyiv / Ukraine |
Melnytskyi Bohdan | Khmelnytskyy / Ukraine |
Visocka Irina | Ternopil / Ukraine |
Ogon Ganna | Khmelnytskyy / Ukraine |
Олійник Руслана | Lviv / Ukraine |
Onishchuk Anna | Ternopil / Ukraine |
Plohotnyuk Larisa | Starokonstjantyniv / Ukraine |
Ponyta Halyna | Ternopil / Ukraine |
Salyak Liliya | Lviv / Ukraine |
Starchuk Mikola | Tysmenychja / Ukraine |
Cibizova Ielizaveta | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Club | City / Country | Pairs / Participation |
Jey - Dance | Avangard smt / Ukraine | 8/11 |
Action | Bendery / Moldova | 7/11 |
Dzhey - Dens | Bilyaivka / Ukraine | 5/6 |
Non-Stop | buchach / Ukraine | 4/4 |
Amber Star | Burshtin / Ukraine | 15/20 |
MoveON Dance Studio | Chernivchi / Ukraine | 28/56 |
Natali | Chortkiv / Ukraine | 2/4 |
Natali | Chortkiv / Ukraine | 14/36 |
Real_Dance_Studio | Chortkiv / Ukraine | 12/12 |
Your Side Dance | Chortkiv / Ukraine | 1/5 |
Art-Dans | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 18/30 |
Dance Art | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 1/1 |
EIGHTEEN DANCE SCHOOL | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 19/21 |
Em dance studio | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 42/43 |
BRO | Khmelnytskyy / Ukraine | 18/31 |
Dans-Centr | Khmelnytskyy / Ukraine | 57/144 |
Fenomen | Khmelnytskyy / Ukraine | 46/72 |
Miami dance studio | Khmelnytskyy / Ukraine | 13/24 |
Pokolinnya | Khmelnytskyy / Ukraine | 41/41 |
Step dance | Khmelnytskyy / Ukraine | 14/14 |
Top Style | Khmelnytskyy / Ukraine | 13/14 |
WEST DANCE SCHOOL | Korostyshiv / Ukraine | 5/5 |
House of Dancers | Kotsubinske / Ukraine | 9/23 |
Dance Centre Myway | Kyiv / Ukraine | 1/1 |
Dream Team street dance school | Kyiv / Ukraine | 15/25 |
House Of Dancers | Kyiv / Ukraine | 1/4 |
Сінергія | Kyiv / Ukraine | 21/31 |
New Wave | Lugansk / Ukraine | 2/6 |
Adazhio | Lviv / Ukraine | 6/6 |
BlueStar Dance Studio | Lviv / Ukraine | 6/10 |
Edelveys | Lviv / Ukraine | 41/65 |
IeVRODENS | Lviv / Ukraine | 2/2 |
Madlena Dance Studio | Lviv / Ukraine | 25/27 |
pervocvit | Lviv / Ukraine | 6/6 |
Rondo | Lviv / Ukraine | 5/6 |
Sportlend | Lviv / Ukraine | 2/2 |
Terra Viva | Lviv / Ukraine | 22/22 |
Triumf | Lviv / Ukraine | 3/3 |
Shkola tanca Vladimira Andreeva | Obuhiv / Ukraine | 3/6 |
ANKE CREW | Odesa / Ukraine | 5/11 |
Ayris | Odesa / Ukraine | 3/3 |
Creative GrinTeam | Odesa / Ukraine | 31/38 |
Ellite Dance | Odesa / Ukraine | 16/19 |
Hilaritos | Odesa / Ukraine | 6/9 |
Jey - Dance | Odesa / Ukraine | 6/6 |
Bravo | Shepetivka / Ukraine | 35/39 |
Fenomen | Starokonstjantyniv / Ukraine | 14/17 |
GRACIYa | Starokonstjantyniv / Ukraine | 30/32 |
Twist | Starokonstjantyniv / Ukraine | 2/2 |
Jay - Dance | Teplodar / Ukraine | 24/30 |
DANCE LIFE | Ternopil / Ukraine | 11/12 |
DANCE MAFIA FAMILY | Ternopil / Ukraine | 33/57 |
Felichita | Ternopil / Ukraine | 15/34 |
FREEDOM | Ternopil / Ukraine | 4/4 |
FREESTYLE | Ternopil / Ukraine | 31/40 |
Golden | Ternopil / Ukraine | 4/4 |
IMPERIA DANCE | Ternopil / Ukraine | 38/46 |
OPEN | Ternopil / Ukraine | 11/16 |
ROYAL DANCE | Ternopil / Ukraine | 17/25 |
STAR DANCE | Ternopil / Ukraine | 71/71 |
VicLand | Ternopil / Ukraine | 9/14 |
Vivat | Ternopil / Ukraine | 5/6 |
Vogon sercya | Ternopil / Ukraine | 43/53 |
BM-Style Crew | Tiraspol / Moldova | 4/6 |
InFeel | Tiraspol / Moldova | 22/37 |
Stardens | Tlumach / Ukraine | 1/2 |
Stardens | Tysmenychja / Ukraine | 1/2 |
Stardens | Tysmenychja / Ukraine | 36/49 |
Black Diamonds | Vinnitsa / Ukraine | 44/44 |
Dance Studio ART FUSION | Vinnitsa / Ukraine | 85/92 |