Loading
post image

Golden Lion

Відбіркові змагання на чемпіонат світу WADF
Кушнерик Віктор
Львів / Україна
25 - 26.03.2017

 

Дата: 25 – 26 березня  2017 року

Місце проведення: м. Львів, вул. Щирецька 36,СК «Грація» (ТВК«Південний»)

 

 

Запрошені судді:

Олександр Скиба (Київ), Анастасія Мельниченко-Понка (Київ), Іван Величко (Чернівці), Ольга Кліменко (Хмельницький), ,Руслан Запорожан-Зулу (Київ), Болеслав Бара (Краків, Польща) та судді відповідних категорій ВФСМ.

 

Порядок та терміни реєстрації:

Online registration: FLYMODERN.dance   Останній термін подання заявок: 23.03.2017 до 23.59

 

При виникненні питань щодо online реєстрації прохання звертатись за тел..+38 050 504 46 42  

Реєстрація  танцюристів проводиться при наявності класифікаційної книжки  ВФСМ  або інших  Всеукраїнських  та  Міжнародних танцювальних  організацій, дійсними  на 2017 рік.  

                                                               

Фінансові умови:

Благодійний стартовий внесок для дійсних членів ВФСМ та інших Всеукраїнських танцювальних організацій становить:

  • Соло – 120 грн. з особи  за програму
  • Соло (данс шоу тривалість виступу  1:15 – 1.30 хв) - 170 грн.  з особи за номер
  • Дует  – 100 грн. з особи  за програму
  • Тріо (тривалість виступу  1:30 хв.)  –  100 грн.  з особи за номер
  • Мала група (4-7 учасників, тривалість фонограми   2:15 хв.)  –   100 грн.  з особи за номер
  • Формейшн  (8-24 учасників, тривалість фонограми  2:30 - 4:00хв. ) – 100 грн.  з особи за номер
  • Продакшн   (25 і більше учасників, тривалість фонограми  2:30 - 4:00хв. ) – 100 грн.  з особи за номер

Для учасників,  які не є членами жодної танцювальної організації (відсутність класифікаційної книжки),  стартовий внесок становить:

Соло – 150 грн. за програму.    

 

Вхідний квиток для  супроводжуючих –100 грн.

Для всіх керівників та учасників змагань – вхід безкоштовний.

 

Нагородження переможців:

 Учасники, що посіли з першого по шосте місце нагороджуються дипломами, з першого по третє місце -медалями, малі групи і формейшини - кубки з 1 по 3 місця, дипломи з 1 по 6 місця. Категорія початківці нагороджуються всі учасники медалями та дипломами.

Увага!!!

Переможці категорій ювенали, юніори, дорослі (вища ліга соло: хіп-хоп, диско), будуть представляти Україну на чемпіонаті Світу WADF у Чехії (Ліберець). Поїздку переможців на чемпіонат фінансує Всеукраїнська Федерація Спорту та Мистецтва. Срібним призерам категорій ювенали, юніори, дорослі (вища ліга соло: хіп-хоп, диско), вручається сертифікат знижки на чемпіонат Світу WADF у Чехії (Ліберець) у розмірі (1500грн). Бронзовим призерам категорій ювенали, юніори, дорослі (вища ліга соло: хіп-хоп, диско), вручається сертифікат знижки на чемпіонат Світу WADF у Чехії(Ліберець) у розмірі (1000грн).

 

25 березня                                          

1 ВІДДІЛЕННЯ: Реєстрація: 08.30 Початок змагань: 10.00 (Mini kids, Kids). Solo, Duo, Trio, Small group, Formation,  Production  (Hip-Hop, Jazz Funk, Brake dance).                                  

2 ВІДДІЛЕННЯ: початок змагань: 13.00 (Juveniles 1, Juveniles 2). Solo, Duo, Trio,  Small  group, Formation, Production (Hip-Hop, Jazz Funk, Brake dance).         

3 ВІДДІЛЕННЯ: початок змагань 17.00 (Juniors 1, Juniors 2, Adult) Solo, Duo, Trio, Small group, Formation, продакшини (Hip-HopJazz Funk, Brake dance).

 

26 березня

1 ВІДДІЛЕННЯ: Реєстрація: 08.30 Початок змагань: 10.00 (Mini kids, Kids), Solo, Duo, Trio, Small group, Formation, Production (Dance show, Street dance show, Free dance category , Disco, Disco Slow)

2 ВІДДІЛЕННЯ: початок змагань 13.00 (Juveniles 1,Juveniles 2). Solo, Duo, Trio, Small group, Formation, Production (Dance show, Street dance show, Free dance category, Disco, Disco Slow).

3 ВІДДІЛЕННЯ: початок змагань 17.00 (Juniors 1, Juniors 2, Adult). Solo, Duo, Trio, Small group, Formation, Production (Dance show, Street dance show, Free dance category, Disco, Disco Slow).

 

                           Усі малі групи та тріо, в усіх дисциплінах, танцюють під власну фонограму !!!                                                  

Учасники, які танцюють Сontemporary dance під власну фонограму, реєструються в категорію Dance show соло.

Організатор зберігає за собою право об’єднувати категорії.

Всім учасникам потрібно бути присутніми за одну годину до початку свого відділення.

                                                            

Хлопці та дівчата танцюють роздільно тільки у Вищій лізі у напрямках  Хіп-хоп та Диско, соло.

Boys and girls dance separately only in the highest league in solo in Hip Hop and Disco.

 

 

Додаткова інформація за телефоном

                                                (+38 096 350 17 40) Віктор Кушнерик

Dancers / Couples / Entries:   1606 / 1210 / 1670
Categories25 March, Saturday26 March, Sunday
10.0013.0017.0010.0013.0017.00
1Juniors Solo BeginnersBreak-danceContemporary
2Juniors Solo Highets leagueBreak-danceContemporary
3Juveniles Solo BeginnersBreak-danceContemporary
4Juveniles Solo Highets leagueBreak-danceContemporary
5Mini Kids Beginners SoloHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow, Dance-show
6Mini Kids 2 league SoloHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow
7Mini Kids Highest league Solo GirlsHip-HopDisco
8Mini Kids Solo 1 leagueHip-Hop
9Mini Kids Highest league Solo BoysHip-HopDisco
10Mini Kids Highest league SoloJazz FunkDisco-slow, Dance-show
11Mini Kids Highest league DuoHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow, Dance-show
12Kids Beginners SoloHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow
13Kids 2 league SoloHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow
14Kids Highest league Solo GirlsHip-HopDisco
15Kids Solo 1 leagueHip-HopDisco, Disco-slow
16Kids Highest league Solo BoysHip-HopDisco
17Kids Highest league SoloJazz FunkDisco-slow, Dance-show
18Kids Highest league DuoHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow, Dance-show
19Kids Highest league TrioHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow, Dance-show
20Kids Highest league Small groupsHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow, Street-dance-show, Dance-show, Free dance cat.
21Kids Highest League FormationHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow, Street-dance-show, Dance-show, Free dance cat.
22Kids Highest league ProductionHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow, Street-dance-show, Dance-show, Free dance cat.
23Juveniles 1 Beginners SoloHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow
24Juveniles 1 Solo 2 leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow
25Juveniles 1 Solo Girls Highest leagueHip-HopDisco
26Juveniles 1 Solo 1 leagueHip-HopDisco-slow, Disco
27Juveniles 1 Solo Boys Highest leagueHip-HopDisco
28Juveniles 1 Solo Highest leagueJazz FunkDisco-slow, Dance-show
29Juveniles 1 Highest league DuoHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow, Dance-show
30Juveniles 2 Solo BeginnersHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow
31Juveniles 2 Solo 2 leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow
32Juveniles 2 Solo Girls Highest leagueHip-HopDisco
33Juveniles 2 Solo 1 leagueHip-HopDisco, Disco-slow
34Juveniles 2 Solo Boys Highest leagueHip-HopDisco
35Juveniles 2 Solo Highest leagueJazz FunkDisco-slow, Dance-show
36Juveniles 2 Duo Highest leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow, Dance-show
37Juveniles Trio Highest leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow, Dance-show
38Juveniles Small groups Highest leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow, Street-dance-show, Dance-show, Free dance cat.
39Juveniles Formation Highest leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow, Street-dance-show, Dance-show, Free dance cat.
40Juveniles Production Highest leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow, Street-dance-show, Dance-show, Free dance cat.
41Juniors 1 Solo BeginnersHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow
42Juniors 1 Solo 2 leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow
43Juniors 1 Solo Girls Highest leagueHip-HopDisco
44Junior 1 Solo 1 leagueHip-HopDisco, Disco-slow
45Juniors 1 Solo Boys Highest leagueHip-HopDisco
46Juniors 1 Solo Highest leagueJazz FunkDisco-slow, Dance-show
47Juniors 1 Duo Highest leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow, Dance-show
48Juniors 2 Solo BeginnersHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow
49Juniors 2 Solo 2 leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow
50Juniors 2 Solo Girls Highest leagueHip-HopDisco
51Juniors 2 Solo 1 leagueHip-HopDisco, Disco-slow
52Juniors 2 Solo Boys Highest leagueHip-HopDisco
53Juniors 2 Solo Highest leagueJazz FunkDisco-slow, Dance-show
54Juniors 2 Duo Highest leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow, Dance-show
55Juniors Trio Highest leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow, Dance-show
56Juniors Small group Highest leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow, Street-dance-show, Dance-show, Free dance cat.
57Juniors Formation Highest leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow, Street-dance-show, Dance-show, Free dance cat.
58Juniors Production Highest leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow, Street-dance-show, Dance-show, Free dance cat.
59Adult Solo BeginnersHip-Hop, Jazz Funk, Break-danceDisco, Disco-slow, Contemporary
60Adult Solo 2 leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow
61Adult Solo Girls Highest leagueHip-HopDisco
62Adult Solo 1 leagueHip-HopDisco-slow, Disco
63Adult Solo Boys Highest leagueHip-HopDisco
64Adult Solo Highest leagueJazz Funk, Break-danceDisco-slow, Dance-show, Contemporary
65Adult Duo Highest leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow, Dance-show
66Adults Trio Highest leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow, Dance-show
67Adults Small group Highest leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow, Street-dance-show, Dance-show, Free dance cat.
68Adult Formation Highest leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow, Street-dance-show, Dance-show, Free dance cat.
69Adult Production Highest leagueHip-Hop, Jazz FunkDisco, Disco-slow, Street-dance-show, Dance-show, Free dance cat.
Total by section000000
Dancers / Couples / Entries:   1606 / 1210 / 1670
JudgesCity / Country
Mushinski Mihail Tiraspol / Moldova
Бабій Руслана Тернопіль / Україна
Боброва Мария Bendery / Moldova
Вознюк Юлія Львів / Україна
Єрьоміна Діана Київ / Україна
Клименко Алла Тернопіль / Україна
Кормош Екатерина Одеса / Україна
Краснокуцька Юлія Львів / Україна
Латыш Людмила Київ / Україна
Мельницький Богдан Хмельницький / Україна
Нагурна Ірина Тернопіль / Україна
Огонь Ганна Хмельницький / Україна
Олійник Руслана Львів / Україна
Онищук Анна Тернопіль / Україна
Плохотнюк Лариса Старокостянтинів / Україна
Понита Галина Тернопіль / Україна
Починок Оксана Тернопіль / Україна
Саляк Лілія Львів / Україна
Старчук Микола Тисмениця / Україна
Цибізова Єлизавета Івано-Франківськ / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
Jey - Dance Avangard smt / Ukraine10/13
Action Bendery / Moldova7/11
Dzhey - Dens Bilyaivka / Ukraine9/10
Non-Stop buchach / Ukraine4/4
Natali Chortkiv / Ukraine17/45
Real_Dance_Studio Chortkiv / Ukraine12/12
Art-Dans Ivano-Frankivsk / Ukraine18/30
Dinamo Ivano-Frankivsk / Ukraine42/42
Dzhem Ivano-Frankivsk / Ukraine20/23
Big Dance Home Khmelnytskyy / Ukraine18/31
Dans-Centr Khmelnytskyy / Ukraine57/144
Fenomen Khmelnytskyy / Ukraine41/66
Miami dance studio Khmelnytskyy / Ukraine13/24
Pokolinnya Khmelnytskyy / Ukraine41/41
Step dance Khmelnytskyy / Ukraine14/14
Top Style Khmelnytskyy / Ukraine13/14
WEST DANCE SCHOOL Korostyshiv / Ukraine5/5
House of Dancers Kotsubinske / Ukraine10/27
Dance Centre Myway Kyiv / Ukraine1/1
Dream Team street dance school Kyiv / Ukraine15/25
SYNERGY Kyiv / Ukraine21/31
New Wave Lugansk / Ukraine2/6
Adazhio Lviv / Ukraine6/6
BlueStar Dance Studio Lviv / Ukraine6/10
Edelveys Lviv / Ukraine41/65
IeVRODENS Lviv / Ukraine2/2
Madlena Dance Studio Lviv / Ukraine25/27
pervocvit Lviv / Ukraine6/6
Rondo Lviv / Ukraine5/6
Sportlend Lviv / Ukraine2/2
Terra Viva Lviv / Ukraine22/22
Triumf Lviv / Ukraine3/3
Shkola tanca Vladimira Andreeva Obuhiv / Ukraine3/6
ANKE CREW Odesa / Ukraine5/11
Ayris Odesa / Ukraine3/3
Creative GrinTeam Odesa / Ukraine31/38
Elit Dans Odesa / Ukraine16/19
Hilaritos Odesa / Ukraine6/9
Jey - Dance Odesa / Ukraine6/6
Bravo Shepetivka / Ukraine35/39
Fenomen Starokonstjantyniv / Ukraine19/23
GRACIYa Starokonstjantyniv / Ukraine32/34
Jay - Dance Teplodar / Ukraine18/24
DANCE LIFE Ternopil / Ukraine11/12
DANCE MAFIA FAMILY Ternopil / Ukraine33/57
Felichita Ternopil / Ukraine15/34
FREEDOM Ternopil / Ukraine4/4
FREESTYLE_IDfam Ternopil / Ukraine35/44
IMPERIA DANCE Ternopil / Ukraine53/66
OPEN Ternopil / Ukraine16/22
ROYAL DANCE Ternopil / Ukraine17/25
STAR DANCE Ternopil / Ukraine71/71
VicLand Ternopil / Ukraine9/14
Vogon sercya Ternopil / Ukraine43/53
BM-style Tiraspol / Moldova22/37
BM-Style Crew Tiraspol / Moldova4/6
Stardens Tlumach / Ukraine5/7
Stardens Tysmenychja / Ukraine33/46
Black Diamonds Vinnitsa / Ukraine44/44
Dance Studio ART FUSION Vinnitsa / Ukraine85/92
MoveON Dance Studio Чернівці / Ukraine28/56