Loading
post image

Кубок Поділля - 2018

ВIДКРИТI BCEYKPAЇHCЬKI ЗМАГАННЯ 3 СУЧАСНИХ ТАНЦIВ
Горобець Юрій, Горобець Вікторія
Хмельницький / Україна
11.11.2018

Conformance with the schedule

4.60 /5

Dressing rooms

4.60 /5

Design and comfort of the hall

4.80 /5

Lighting

4.60 /5

Music

4.80 /5

Average value

4.68 /5

Evaluation done with   5   user(s)
Last feedback date   12.11.2018 09:30

 


Всеукраїнська федерацiя спорту та мистецтв

Сnортивно-танцювальний клуб ДАНС-ЦЕНТР ((УСПIХ))

заnрошують на

 

ВIДКРИТI BCEУKPAЇHCЬKI ЗМАГАННЯ 3 СУЧАСНИХ ТАНЦIВ

«Кубок Поділля-2018»

 

Дата: 11 листопада 2018 року.

Мiсце проведения: м. Хмельницький, вул. Свободи, 1А (спортивно-оздоровчий клуб "СВ")

 

Суддiвська колегiя

суддi вiдповiдноi категорii.

Головний суддя - Кушнерик Вiктор (м.Тернопiль).

 

Комп'ютерне пiдрахування-Вiталiй Ткаченко (м.Львiв)

 

Музичне супроводження - CD та флешки.

 

Танцювальнi напрями

«Диско», «Диско-slоw», «Хiп-хоп», «Джаз-фаню>,«Dаnсе Show».

«Стрiт-данс шоу»,«Контемп», «Латин-бiт».

 

ПОРЯДОК ТА ТЕРМIНИ РЕ€СТРАЦІЇ

Заявки для участi в змаганнях приймаються до 09.11.2018 р. до 23:00

Online registration : FLYМODERN.dance

 

 Заявки, поданi у довiльнiй формi не розглядаються!!! Участь в змаганнi без попередньоi заявки неможлива!!!

Реестрацiя танцюристiв з м. Хмельницького - 10.11.2018 р.

РеЕстрацiя танцюристiв проводиться при наявностi класифiкацiйноi книжки будь-яких танцювальних органiзацiй дiйсних на 2018 рiк або свiдоцтв про народження.

 

Змагання проводяться з благодiйною метою. Bci витрати по органiзацii' та проведенню змагань здiйснюються за рахунок благодiйних, стартових i спонсорських внескiв.

ФIНАНСОВI УМОВИ ДЛЯ ТАНЦЮРИСТIВ

Благодійний стартовий внесок для дійсних членів ВФСМ та інших Всеукраїнських танцювальних організацій становить:

  • Соло ( Початківці ) - 150 грн. з особи за програму
  • Соло ( 2 ліга, 1 ліга, вища ліга) – 170 грн. з особи за програму
  • Дует - 150 грн. з особи за програму
  • Тріо (під музику організатора) –150 грн. з особи за програму

Для учасників, які не є членами жодної танцювальної організації (відсутність класифікаційної

книжки), стартовий внесок становить:

Соло ( Початківці ) - 180 грн. за програму.

Соло ( 2 ліга, 1 ліга, вища ліга) – 200 грн. за програму.

 

Під власну фонограму:

  • Соло – (тривалість виступу 1:30 хв. ) – 250 грн. з особи за програму
  • Дует – (тривалість виступу 2:00 хв.) – 200 грн. з особи за програму
  • Мала група (4-8 учасників,тривалість фонограми 2:15 хв.) –150 грн.  з особи за програму
  • Формейшн (9-24 учасників,тривалість фонограми 2:30 - 3:00 хв. ) – 150 грн. з особи за програму
  • Продакшн (25 і більше учасників,тривалість фонограми 2:30 - 4:00 хв.) – 150 грн. з особи за програму

 

Вхідний квиток для супроводжуючих –150 грн.

Для всіх керівників та учасників змагань – вхід безкоштовний.

 

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦIВ

Учасники, що посiли з першого по шосте мiсце нагороджуються дипломами, з першого по трете - медалями, малi групи i формейшини - кубки з 1 по 3 мiсця, дипломи з 1 по 6 мiсця.

Катеrорiя початкiвцi наrороджуються всi учасники медалями та дипломами.

 

Програма змагань:

1 ВIДДIЛЕННЯ

Реестрацiя - 8:30; початок змагань - 9:30 Дiти 4-Sрокiв, 6-7 рокiв. Соло, дуети, малi групи, формейшни

2 ВIДДIЛЕННЯ

Реестрацiя - 10:30; початок змагань - 12:00 Ювенали 1 та 2. Соло, дуети, малi групи, формейшни

3 ВIДДIЛЕННЯ

Реестрацiя: 16.00; початок змагань: 17.00 Юнiори 1, Юнiори 2, Дорослi. Соло, дуети, малi групи, формейшни.

 

ОРГКОМIТЕТ:

0678100971 - Юрiй Горобець, Вiкторiя Горобець

 

Будемо радi зустрiчi з Вами на наших змаганнях! ! !

Dancers / Couples / Entries:   334 / 328 / 521
Categories11 November, Sunday
9:3012:0017:00
1Adult TrioDisco, Hip-Hop
2Juniors TrioDisco, Hip-Hop
3Juveniles TrioDisco, Hip-Hop
4Kids TrioDisco, Hip-Hop, Acrobatic Disco-slow
5Mini Kids Beginners SoloDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow
6Mini Kids 2 league SoloDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow
7Mini Kids Highest league Solo GirlsDisco, Hip-Hop
8Mini Kids Solo 1 leagueHip-Hop, Disco
9Mini Kids Highest league Solo BoysDisco, Hip-Hop
10Mini Kids Highest league SoloAcrobatic Disco-slow, Jazz Funk
11Mini Kids DuoDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow
12Kids Beginners SoloDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow, Brake dance, Artisctic Dance show
13Kids 2 league SoloDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow
14Kids Highest league Solo GirlsDisco, Hip-Hop
15Kids Solo 1 leagueHip-Hop, Disco
16Kids Highest league Solo BoysDisco, Hip-Hop
17Kids Highest league SoloAcrobatic Disco-slow, Jazz Funk, Brake dance, Acrobatic Dance-show, Artisctic Dance show
18Kids DuoDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow, Artisctic Dance show
19Kids Small teamsDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Street dance show, Free dance, Artisctic Dance show, Brake dance
20Kids Large teamsDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Street dance show, Free dance, Artisctic Dance show
21Kids ShowcasesDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Street dance show, Free dance, Artisctic Dance show
22Juveniles 1 Beginners SoloDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow
23Kids ProductionHip-Hop, Disco, Jazz Funk, Free dance, Street dance show, Artisctic Dance show
24Juveniles 1 Solo 2 leagueDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow
25Juveniles 1 Solo Girls Highest leagueDisco, Hip-Hop
26Juveniles 1 Solo 1 leagueHip-Hop, Disco
27Juveniles 1 Solo Boys Highest leagueDisco, Hip-Hop
28Juveniles 1 Solo Highest leagueAcrobatic Disco-slow, Jazz Funk
29Juveniles 1 DuoDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow, Artisctic Dance show
30Juveniles 2 Solo BeginnersDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow
31Juveniles 2 Solo 2 leagueDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow
32Juveniles 2 Solo Girls Highest leagueDisco, Hip-Hop
33Juveniles 2 Solo 1 leagueHip-Hop, Disco
34Juveniles 2 Solo Boys Highest leagueDisco, Hip-Hop
35Juveniles 2 Solo Highest leagueAcrobatic Disco-slow, Jazz Funk
36Juveniles Solo Highets leagueBrake dance, House, Dancehall, Artisctic Dance show
37Juveniles 2 DuoDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow, Artisctic Dance show
38Juveniles Solo BeginnersBrake dance, House, Artisctic Dance show, Dancehall, Contemporary Balet
39Juveniles Small teamsDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Street dance show, Free dance, Artisctic Dance show, Brake dance
40Juveniles Large teamsDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Street dance show, Free dance, Artisctic Dance show
41Juveniles ShowcasesDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Street dance show, Free dance, Artisctic Dance show
42Juniors 1 Solo BeginnersDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow
43Juveniles ProductionHip-Hop, Disco, Jazz Funk, Free dance, Street dance show, Artisctic Dance show
44Juniors 1 Solo 2 leagueDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow
45Juniors 1 Solo Girls Highest leagueDisco, Hip-Hop
46Junior 1 Solo 1 leagueHip-Hop, Disco
47Juniors 1 Solo Boys Highest leagueDisco, Hip-Hop
48Juniors 1 Solo Highest leagueAcrobatic Disco-slow, Jazz Funk
49Juniors 1 DuoDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Artisctic Dance show, Acrobatic Disco-slow
50Juniors 2 Solo BeginnersDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow
51Juniors 2 Solo 2 leagueDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow
52Juniors 2 Solo Girls Highest leagueDisco, Hip-Hop
53Juniors 2 Solo 1 leagueHip-Hop, Disco
54Juniors 2 Solo Boys Highest leagueDisco, Hip-Hop
55Juniors 2 Solo Highest leagueAcrobatic Disco-slow, Jazz Funk, Artisctic Dance show
56Juniors Solo Highets leagueBrake dance, House, Dancehall, Artisctic Dance show
57Juniors 2 DuoDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow, Artisctic Dance show
58Juniors Solo BeginnersBrake dance, House, Dancehall, Acrobatic Dance-show, Artisctic Dance show, Contemporary Balet
59Juniors Small teamsDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Street dance show, Free dance, Artisctic Dance show, Brake dance
60Juniors Large TeamsDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Street dance show, Free dance, Artisctic Dance show
61Juniors ShowcasesDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Street dance show, Free dance, Artisctic Dance show
62Adult Solo BeginnersDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow, Brake dance, House, Dancehall, Artisctic Dance show
63Adult Solo 2 leagueDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow
64Juniors ProductionHip-Hop, Disco, Jazz Funk, Free dance, Street dance show, Artisctic Dance show
65Adult Solo Girls Highest leagueDisco, Hip-Hop
66Adult Solo 1 leagueHip-Hop, Disco
67Adult Solo Boys Highest leagueDisco, Hip-Hop
68Adult Solo Highest leagueAcrobatic Disco-slow, Brake dance, Jazz Funk, House, Dancehall, Acrobatic Dance-show, Artisctic Dance show
69Adult DuoDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Acrobatic Disco-slow, Artisctic Dance show
70Adults Small teamsDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Street dance show, Free dance, Artisctic Dance show, Brake dance
71Adult Large teamsDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Street dance show, Free dance, Artisctic Dance show
72Adult ShowcasesDisco, Hip-Hop, Jazz Funk, Street dance show, Free dance, Artisctic Dance show
73Adult ProductionHip-Hop, Disco, Jazz Funk, Free dance, Street dance show, Artisctic Dance show
74Juniors+Adults Solo Pro GirlsHip-Hop
75Juniors+Adults Solo Pro BoysHip-Hop
Total by section000
Dancers / Couples / Entries:   334 / 328 / 521
JudgesCity / Country
Зубрик Катерина Тернопіль / Україна
Клименко Алла Тернопіль / Україна
Кліменко Ольга Хмельницький
Козбур РоманТернопіль
Кучер Діана Шепетівка
Кушнерик Віктор Тернопіль / Україна
Матущак Анна Хмельницький / Україна
Мельницький Богдан Хмельницький
Огонь Ганна Хмельницький / Україна
Старчук Микола Тисмениця / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
Dance Art Ivano-Frankivsk / Ukraine1/1
Dans-Centr Khmelnytskyy / Ukraine129/265
Fenomen Khmelnytskyy / Ukraine56/82
Pokolinnya Khmelnytskyy / Ukraine31/35
Top Style Khmelnytskyy / Ukraine1/1
Can't STOP studio Lviv / Ukraine1/1
Fenomen Starokonstjantyniv / Ukraine28/31
Stardens Tlumach / Ukraine3/5
FREESTYLE_IDfam Тернопіль / Ukraine27/28
VicLand Тернопіль / Ukraine7/8
Stardens Тисмениця / Ukraine9/11
Bravo Шепетівка / Ukraine35/53